Мокра стяжка підлоги

Облаштування стяжки підлоги – цієї важливий захід під час проведення ремонту та будівництва. Однак, яка стяжка підлоги краще? Адже від її якості залежить надійність і легкість укладання декоративного покриття для підлоги. Гладкість і рівність підлоги, можливість виносити високі механічні навантаження, звуко-, тепло-, гідроізоляція – безліч функцій виконує стяжка, а тому вимагає серйозного підходу до її монтажу.

Мокрий варіант виконання стяжки підлоги є більш старим, суть даного методу в створенні рідкого розчину на основі бетону або цементу, який безпосередньо заливається на плитні підстави чорнової підлоги.

Завдяки тому, що стяжка легко розтікалася по поверхні, вона практично характеризувалася самовирівнювальними властивостями. Однак, в дійсності для поліпшення якісних показників мокрій стяжки необхідна додаткова обробка. Насамперед поверхню обкатувалася роликом для видалення повітряних бульбашок, а після затвердіння вирівнювався за допомогою шпателя.

У даній технології є істотний недолік – тривалий час висихання розчину, що, як правило, призводило до розтріскування поверхні, навіть якщо попередньо проводилося армування стяжки підлоги. Безумовно, все це уповільнювало ремонтні роботи.

Щоб отримати безкоштовну консультацію за телефонуйте нам:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *