Напівсуха стяжка підлоги

Технологія напівсухої стяжки існує вже давно. Але великої популярності вона набрала коли її почали виконувати механізовано. На дворі стоїть пневмонагнітач який вимішує суміш і подає її по шлангам на необхідний поверх. Погодьтеся, це дуже зручно і швидко якщо порівнювати із звичайною стяжкою яку необхідно піднімати відрами і вимішувати в бетономішалці.

Ось не так давно і на Волині з’явилися декілька пневмоногнітачів з чиєю допомогою заливають напівсуху стяжку. Даний вид стяжки практично витіснив класичну стяжку. Але чи нові технології є надійними, чи буде стяжка міцною і довговічною?

ПЕРЕВАГИ НАПВСУХОЇ СТЯЖКИ

Всі хто займається цією стяжкою в один голос кричать, що це є революція в заливанні стяжки, що ні один метод не може з нею конкурувати. А ті хто займається класичним заливанням вказують на недоліки напівсухої стяжки.

В цій статті я об’єктивно перерахую всі плюси і мінуси цієї стяжки. І пораджу в яких випадках її варто використовувати, а коли ні.

Перший плюс – швидкість.

За допомогою цього методу можна залити стяжку в двох кімнатній квартирі за пів дня незалежно на якому поверсі ця квартира знаходиться.

Другий плюс – вартість робіт.

Вартість роботи одного квадратного метра є однаковим в двох видах стяжки. Але якщо порахувати виніс матеріалу на поверх, при заливанні класичної стяжки, то сума набігає чимала. Підйом матеріалів при напівсухій стяжці не враховується. З цього випливає, що по роботі класична стяжка обійдеться дорожче.

Третій плюс – рівна поверхня.

Після того як напівсухий розчин укладений і утрамбований лежить на поверхні його обробляють шліфувально – затирочною машиною. Після цієї машини стяжка як скло ідеально рівна і гладка. Такий результат отримати стандартним заливанням стяжки неможливо.

Четвертий плюс – відносна чистота.

На поверх не потрібно піднімати всі складові для стяжки. Він подається по шлангам від пневмонагнітача який знаходиться на дворі. Через це в під’їзді чисто і сусіди задоволені.

П’ятий плюс – без протікання.

Ймовірність затопити сусідів з низу рівняється нулю. Що не скажеш про класичну стяжку.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ВИКОРИСТОВУВАТИ НАПІВСУХУ СТЯЖКУ?

Наша фірма, в основному,  займається ремонтними роботами в квартирах і приватних будинках. Тому напівсуху стяжку можна практично всюди використовувати. Це стосується всіх квартир і приватних будинків крім тих випадків коли необхідно зробити над міцну стяжку або бетон.

Я не рекомендую використовувати напівсуху стяжку для заливання в приватних будинках по грунті ( це перший поверх якщо фундамент стрічковий ), на складах і у всіх приміщеннях де є високе експлуатаційне навантаження на стяжку.

Щоб отримати безкоштовну консультацію за телефонуйте нам:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *